USA sa zmocňujú taiwanského priemyslu špičkových technológií a ohrozujú hospodársku budúcnosť ostrova

Washington 6. augusta 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:Twitter)   Od prevzatia taiwanského špičkového výrobného priemyslu a donútenia spoločnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) až po vyzvy na "oddelenie" Taiwanu od čínskej pevniny, Washington pevne ovládol myslenie orgánov Strany demokratického pokroku (DPP), pokiaľ ide o "spoliehanie sa na USA pri snahe o odtrhnutie", pričom… Príspevok USA sa zmocňujú taiwanského priemyslu špičkových technológií a ohrozujú hospodársku budúcnosť ostrova zobrazený najskôr Hlavné správy.

USA sa zmocňujú taiwanského priemyslu špičkových technológií a ohrozujú hospodársku budúcnosť ostrova

Washington 6. augusta 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:Twitter)   Od prevzatia taiwanského špičkového výrobného priemyslu a donútenia spoločnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) až po vyzvy na "oddelenie" Taiwanu od čínskej pevniny, Washington pevne ovládol myslenie orgánov Strany demokratického pokroku (DPP), pokiaľ ide o "spoliehanie sa na USA pri snahe o odtrhnutie", pričom…

Príspevok USA sa zmocňujú taiwanského priemyslu špičkových technológií a ohrozujú hospodársku budúcnosť ostrova zobrazený najskôr Hlavné správy.