„Veľmi brutálne.“ Banky sa pripravujú na najväčšie prepúšťanie od finančnej krízy

Washington 23. januára 2023 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Credit Suisse, Goldman Sachs a Morgan Stanley už prepúšťajú zamestnancov, informuje Financial Times Banky sa pripravujú na najväčšie kolo prepúšťania od globálnej finančnej krízy, keďže vedúci pracovníci sú pod tlakom znižovania nákladov po prepade príjmov z investičného bankovníctva. Prepúšťanie, ktoré sa očakáva v desiatkach… Príspevok „Veľmi brutálne.“ Banky sa pripravujú na najväčšie prepúšťanie od finančnej krízy zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Veľmi brutálne.“ Banky sa pripravujú na najväčšie prepúšťanie od finančnej krízy

Washington 23. januára 2023 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Credit Suisse, Goldman Sachs a Morgan Stanley už prepúšťajú zamestnancov, informuje Financial Times Banky sa pripravujú na najväčšie kolo prepúšťania od globálnej finančnej krízy, keďže vedúci pracovníci sú pod tlakom znižovania nákladov po prepade príjmov z investičného bankovníctva. Prepúšťanie, ktoré sa očakáva v desiatkach…

Príspevok „Veľmi brutálne.“ Banky sa pripravujú na najväčšie prepúšťanie od finančnej krízy zobrazený najskôr Hlavné správy.