Union ZP vníma stanovisko ÚDZS k cenám výkonov ako kritiku, v Dôvere ho nechápu

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Stanovisko Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) k cenotvorbe zdravotných výkonov vníma Union zdravotná poisťovňa (ZP) ako neprimeranú kritiku súkromných poisťovní. Dôvera zas odkázala, že napriek tomu, že v nej pracujú chápaví ľudia, nerozumejú, o čo úradu ide. Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa… Príspevok Union ZP vníma stanovisko ÚDZS k cenám výkonov ako kritiku, v Dôvere ho nechápu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Union ZP vníma stanovisko ÚDZS k cenám výkonov ako kritiku, v Dôvere ho nechápu

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Stanovisko Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) k cenotvorbe zdravotných výkonov vníma Union zdravotná poisťovňa (ZP) ako neprimeranú kritiku súkromných poisťovní. Dôvera zas odkázala, že napriek tomu, že v nej pracujú chápaví ľudia, nerozumejú, o čo úradu ide. Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa…

Príspevok Union ZP vníma stanovisko ÚDZS k cenám výkonov ako kritiku, v Dôvere ho nechápu zobrazený najskôr Hlavné správy.