O členstvo v Rade pre mediálne služby je veľký záujem. Prihlášky podalo 13 kandidátov

Bratislava 18. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Gero Breloer)   Členovia parlamentného výboru pre kultúru a médiá dnes otvorili obálky s prihláškami kandidátov do Rady pre mediálne služby. Voľba dvoch nových členov sa uskutoční na nasledujúcej riadnej schôdzi parlamentu. Ešte predtým čaká kandidátov verejné vypočutie, ktoré bude 30. januára o 10:00 v Zimnej jazdiarni bratislavského hradu Prihlášky podalo 13 kandidátov:... Príspevok O členstvo v Rade pre mediálne služby je veľký záujem. Prihlášky podalo 13 kandidátov zobrazený najskôr Hlavné správy.

O členstvo v Rade pre mediálne služby je veľký záujem. Prihlášky podalo 13 kandidátov

Bratislava 18. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Gero Breloer)   Členovia parlamentného výboru pre kultúru a médiá dnes otvorili obálky s prihláškami kandidátov do Rady pre mediálne služby. Voľba dvoch nových členov sa uskutoční na nasledujúcej riadnej schôdzi parlamentu. Ešte predtým čaká kandidátov verejné vypočutie, ktoré bude 30. januára o 10:00 v Zimnej jazdiarni bratislavského hradu Prihlášky podalo 13 kandidátov:...

Príspevok O členstvo v Rade pre mediálne služby je veľký záujem. Prihlášky podalo 13 kandidátov zobrazený najskôr Hlavné správy.