NIKA: Neschválenie viacerých zákonov by zásadne ohrozilo plnenie plánu obnovy

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Neschválenie viacerých legislatívnych návrhov ešte v aktuálnom volebnom období Národnej rady (NR) SR by znamenalo zásadné ohrozenie plnenia plánu obnovy a možnú stratu súvisiacich finančných prostriedkov. Upozornila na to generálna riaditeľka Národnej implementačnej a koordinačnej autority (NIKA) na úrade vlády Lívia Vašáková v… Príspevok NIKA: Neschválenie viacerých zákonov by zásadne ohrozilo plnenie plánu obnovy zobrazený najskôr Hlavné správy.

NIKA: Neschválenie viacerých zákonov by zásadne ohrozilo plnenie plánu obnovy

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Neschválenie viacerých legislatívnych návrhov ešte v aktuálnom volebnom období Národnej rady (NR) SR by znamenalo zásadné ohrozenie plnenia plánu obnovy a možnú stratu súvisiacich finančných prostriedkov. Upozornila na to generálna riaditeľka Národnej implementačnej a koordinačnej autority (NIKA) na úrade vlády Lívia Vašáková v…

Príspevok NIKA: Neschválenie viacerých zákonov by zásadne ohrozilo plnenie plánu obnovy zobrazený najskôr Hlavné správy.