To najdôležitejšie z Ukrajiny – USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch

Kyjev 6. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, screenshot) Aktualizované 6. januára 2023 20:49 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 20:45- USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch. Toto vyhlásenie predniesol hovorca Bieleho domu John Kirby na... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch

Kyjev 6. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Alexandrov, screenshot) Aktualizované 6. januára 2023 20:49 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 20:45- USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch. Toto vyhlásenie predniesol hovorca Bieleho domu John Kirby na...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – USA neočakávajú ukončenie vojny v najbližších mesiacoch zobrazený najskôr Hlavné správy.