Rozlúčka s emeritným pápežom Benediktom XVI., pokorným služobníkom v Pánovej vinici

Bratislava 31. decembra 2022 (HSP/vaticannews/Foto: L’Osservatore Romano/pool photo via AP)   95-ročný emeritný pápež Benedikt XVI. zomrel o 9.34 hod. vo svojej vatikánskej rezidencii. Tlačové stredisko Svätej stolice informuje, že od pondelka 2. januára 2023 ráno bude telo emeritného pápeža v Bazilike svätého Petra vo Vatikáne vystavené na rozlúčku s veriacimi Pápež, ktorý spájal rozum... Príspevok Rozlúčka s emeritným pápežom Benediktom XVI., pokorným služobníkom v Pánovej vinici zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rozlúčka s emeritným pápežom Benediktom XVI., pokorným služobníkom v Pánovej vinici

Bratislava 31. decembra 2022 (HSP/vaticannews/Foto: L’Osservatore Romano/pool photo via AP)   95-ročný emeritný pápež Benedikt XVI. zomrel o 9.34 hod. vo svojej vatikánskej rezidencii. Tlačové stredisko Svätej stolice informuje, že od pondelka 2. januára 2023 ráno bude telo emeritného pápeža v Bazilike svätého Petra vo Vatikáne vystavené na rozlúčku s veriacimi Pápež, ktorý spájal rozum...

Príspevok Rozlúčka s emeritným pápežom Benediktom XVI., pokorným služobníkom v Pánovej vinici zobrazený najskôr Hlavné správy.