To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinci zintenzívnili budovanie obrany na severe krajiny

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka,Screenshot) Aktualizované 12. januára 2023 11:58 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií    11:40 – Na východe Ukrajiny nie je možná ofenzíva ani na ruskej, ani na ukrajinskej strane kvôli... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinci zintenzívnili budovanie obrany na severe krajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinci zintenzívnili budovanie obrany na severe krajiny

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka,Screenshot) Aktualizované 12. januára 2023 11:58 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií    11:40 – Na východe Ukrajiny nie je možná ofenzíva ani na ruskej, ani na ukrajinskej strane kvôli...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajinci zintenzívnili budovanie obrany na severe krajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.