Prezidentka hovorila s predstaviteľmi cirkví o spolupráci, solidarite a nádeji

Bratislava 12. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Diskusia o spolupráci, nádeji, solidarite a jednote boli témami, ktorým sa vo štvrtok venovala prezidentka SR Zuzana Čaputová spolu so zástupcami cirkví a náboženských spoločností. Udialo sa tak počas tradičného novoročného prijatia zástupcov cirkví a náboženských spoločností prezidentkou SR “Keď som hovorila o spoločenskej situácii,... Príspevok Prezidentka hovorila s predstaviteľmi cirkví o spolupráci, solidarite a nádeji zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka hovorila s predstaviteľmi cirkví o spolupráci, solidarite a nádeji

Bratislava 12. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Diskusia o spolupráci, nádeji, solidarite a jednote boli témami, ktorým sa vo štvrtok venovala prezidentka SR Zuzana Čaputová spolu so zástupcami cirkví a náboženských spoločností. Udialo sa tak počas tradičného novoročného prijatia zástupcov cirkví a náboženských spoločností prezidentkou SR “Keď som hovorila o spoločenskej situácii,...

Príspevok Prezidentka hovorila s predstaviteľmi cirkví o spolupráci, solidarite a nádeji zobrazený najskôr Hlavné správy.