Berlínska univerzita tvrdí, že študenti by nemali volať políciu na sexuálneho násilníka z radov migrantov

Bratislava 6. februára 2023 (HSP/Rmx/Foto:TASR/DPA-Friso Gentsch)   Za výzvami univerzitného študentského výboru na krytie sexuálneho delikventa s migračným pozadím môže byť ľavicová ideológia Sexuálny násilník už niekoľko týždňov obťažuje ženy na berlínskej Slobodnej univerzite (FU), ale obete sú vyzývané, aby neupozorňovali políciu kvôli obavám z rasizmu. Radí to univerzitný Všeobecný… Príspevok Berlínska univerzita tvrdí, že študenti by nemali volať políciu na sexuálneho násilníka z radov migrantov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Berlínska univerzita tvrdí, že študenti by nemali volať políciu na sexuálneho násilníka z radov migrantov

Bratislava 6. februára 2023 (HSP/Rmx/Foto:TASR/DPA-Friso Gentsch)   Za výzvami univerzitného študentského výboru na krytie sexuálneho delikventa s migračným pozadím môže byť ľavicová ideológia Sexuálny násilník už niekoľko týždňov obťažuje ženy na berlínskej Slobodnej univerzite (FU), ale obete sú vyzývané, aby neupozorňovali políciu kvôli obavám z rasizmu. Radí to univerzitný Všeobecný…

Príspevok Berlínska univerzita tvrdí, že študenti by nemali volať políciu na sexuálneho násilníka z radov migrantov zobrazený najskôr Hlavné správy.