To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína od augusta

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizujeme  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 14:30- Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína už od augusta – dodá Iránu moderné viacúčelové stíhačky Su-35, uviedla izraelská televízia Channel 12... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína od augusta zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína od augusta

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizujeme  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 14:30- Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína už od augusta – dodá Iránu moderné viacúčelové stíhačky Su-35, uviedla izraelská televízia Channel 12...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko čoskoro urobí to, čo sa spomína od augusta zobrazený najskôr Hlavné správy.