Nemajú zábrany: Aktivisti chceli prerušiť prenos vianočnej bohoslužby, ale narazili

Berlín 25. decembra 2022 (HSP/Teraz.sk/Foto: TASR/DPA-Paul Zinken)   Klimatickým aktivistom zo skupiny Posledná generácia nevyšiel na Štedrý večer v Stuttgarte pokus narušiť plánovaný priamy televízny prenos vianočnej bohoslužby. Podľa vyhlásenia tamojšieho policajného riaditeľstva sa totiž polícia o pripravovanej protestnej akcii dozvedela vopred. Evanjelické vešpery v Kostole vzkriesenia v štvrti Möhringen boli preto nahrané už v... Príspevok Nemajú zábrany: Aktivisti chceli prerušiť prenos vianočnej bohoslužby, ale narazili zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nemajú zábrany: Aktivisti chceli prerušiť prenos vianočnej bohoslužby, ale narazili

Berlín 25. decembra 2022 (HSP/Teraz.sk/Foto: TASR/DPA-Paul Zinken)   Klimatickým aktivistom zo skupiny Posledná generácia nevyšiel na Štedrý večer v Stuttgarte pokus narušiť plánovaný priamy televízny prenos vianočnej bohoslužby. Podľa vyhlásenia tamojšieho policajného riaditeľstva sa totiž polícia o pripravovanej protestnej akcii dozvedela vopred. Evanjelické vešpery v Kostole vzkriesenia v štvrti Möhringen boli preto nahrané už v...

Príspevok Nemajú zábrany: Aktivisti chceli prerušiť prenos vianočnej bohoslužby, ale narazili zobrazený najskôr Hlavné správy.