To najdôležitejšie z Ukrajiny – Prigožin reagoval na kritiku za stiahnutie z Artemovska

Kyjev 7. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Bernat Armangue, telegram, screenshot) Aktualizované 7. mája 2023  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 7:45 - Rusi popierajú informácie o úplnom odstavení všetkých blokov Záporožskej jadrovej… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Prigožin reagoval na kritiku za stiahnutie z Artemovska zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Prigožin reagoval na kritiku za stiahnutie z Artemovska

Kyjev 7. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Bernat Armangue, telegram, screenshot) Aktualizované 7. mája 2023  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 7:45 - Rusi popierajú informácie o úplnom odstavení všetkých blokov Záporožskej jadrovej…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Prigožin reagoval na kritiku za stiahnutie z Artemovska zobrazený najskôr Hlavné správy.