To najdôležitejšie z Ukrajiny – Kremeľ: Washington a Kyjev sú hluchí k obavám Ruska

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko) Aktualizované 22. decembra 2022 16:09 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   15:50 – Zelenskyj sa na ceste zo Spojených štátov na Ukrajinu stretol s poľským prezidentom Andrzejom Dudom.... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Kremeľ: Washington a Kyjev sú hluchí k obavám Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Kremeľ: Washington a Kyjev sú hluchí k obavám Ruska

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko) Aktualizované 22. decembra 2022 16:09 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   15:50 – Zelenskyj sa na ceste zo Spojených štátov na Ukrajinu stretol s poľským prezidentom Andrzejom Dudom....

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Kremeľ: Washington a Kyjev sú hluchí k obavám Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.