„Nezabudnite si utrieť nohy, keď vstúpite,“ Francúzi použili Messiho dres ako rohožku

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Footy Headlines/Foto: TASR/AP-Martin Meissner)   Celý svet sledoval, ako Lionel Messi v nedeľu zdvihol nad hlavu trofej, ktorú chcel dosiahnuť celú svoju kariéru, po tom ako Argentína po fenomenálnom 120-minútovom futbalovom zápase zdolala Francúzsko na penalty. Francúzski fanúšikovia samozrejme dúfali v iný výsledok. Jeden z podnikov ukázal ich pocity po zápase... Príspevok „Nezabudnite si utrieť nohy, keď vstúpite,“ Francúzi použili Messiho dres ako rohožku zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Nezabudnite si utrieť nohy, keď vstúpite,“ Francúzi použili Messiho dres ako rohožku

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Footy Headlines/Foto: TASR/AP-Martin Meissner)   Celý svet sledoval, ako Lionel Messi v nedeľu zdvihol nad hlavu trofej, ktorú chcel dosiahnuť celú svoju kariéru, po tom ako Argentína po fenomenálnom 120-minútovom futbalovom zápase zdolala Francúzsko na penalty. Francúzski fanúšikovia samozrejme dúfali v iný výsledok. Jeden z podnikov ukázal ich pocity po zápase...

Príspevok „Nezabudnite si utrieť nohy, keď vstúpite,“ Francúzi použili Messiho dres ako rohožku zobrazený najskôr Hlavné správy.