To najdôležitejšie z Ukrajiny – AFU pripravuje veľkú ofenzívu. USA schválili dodávku tankov Abrams

Kyjev 25. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Martin Meissner, Screenshot Instagram, Telegram) Aktualizované 25. januára 2023  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:50- Hlavné o tankoch Abrams, ktorého dodávky do Kyjeva potvrdil Washington:… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – AFU pripravuje veľkú ofenzívu. USA schválili dodávku tankov Abrams zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – AFU pripravuje veľkú ofenzívu. USA schválili dodávku tankov Abrams

Kyjev 25. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Martin Meissner, Screenshot Instagram, Telegram) Aktualizované 25. januára 2023  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:50- Hlavné o tankoch Abrams, ktorého dodávky do Kyjeva potvrdil Washington:…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – AFU pripravuje veľkú ofenzívu. USA schválili dodávku tankov Abrams zobrazený najskôr Hlavné správy.