Szijjártó na masovom zhromaždení v Belehrade dôrazne obhajoval srbského prezidenta

Belehrad 30. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Péter Szijjártó vyhlásil, že Maďarsko aj Srbsko sú v hľadáčiku medzinárodného liberálneho prúdu, pretože bránia svoje národné záujmy, informuje portál REMIX News Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó vystúpil v piatok v Belehrade na zhromaždení na podporu prezidenta Aleksandara Vučića, ktoré… Príspevok Szijjártó na masovom zhromaždení v Belehrade dôrazne obhajoval srbského prezidenta zobrazený najskôr Hlavné správy.

Szijjártó na masovom zhromaždení v Belehrade dôrazne obhajoval srbského prezidenta

Belehrad 30. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Péter Szijjártó vyhlásil, že Maďarsko aj Srbsko sú v hľadáčiku medzinárodného liberálneho prúdu, pretože bránia svoje národné záujmy, informuje portál REMIX News Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó vystúpil v piatok v Belehrade na zhromaždení na podporu prezidenta Aleksandara Vučića, ktoré…

Príspevok Szijjártó na masovom zhromaždení v Belehrade dôrazne obhajoval srbského prezidenta zobrazený najskôr Hlavné správy.