Štatistický úrad: Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:slovak.statistics.sk)   Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou, na ochorenie COVID-19 podľahlo vyše 80 osôb. Vyplýva to z predbežných dát o počtoch zomretých a príčinách úmrtí v novembri 2022, ktoré zverejnil Štatistický úrad (ŠÚ) SR Celková nadúmrtnosť na Slovensku klesla na dve percentá, v dvoch... Príspevok Štatistický úrad: Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Štatistický úrad: Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:slovak.statistics.sk)   Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou, na ochorenie COVID-19 podľahlo vyše 80 osôb. Vyplýva to z predbežných dát o počtoch zomretých a príčinách úmrtí v novembri 2022, ktoré zverejnil Štatistický úrad (ŠÚ) SR Celková nadúmrtnosť na Slovensku klesla na dve percentá, v dvoch...

Príspevok Štatistický úrad: Počet zomretých sa v novembri priblížil k stavu z obdobia pred pandémiou zobrazený najskôr Hlavné správy.