Draxler: „Vládnutie po voľbách bude ťažké a záchrana pred spoločenským rozpadom si vyžiada veľa energie“

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto: TASR – Jaroslav Novák)   Niekoľko dní po páde vlády Eduarda Hegera stále nie je jasné, ako sa politická situácia na Slovensku v nasledujúcich mesiacoch vyvinie. Prezidentka Čaputová odvolanému premiérovi povedala, aby sa strany do konca januára dohodli tak, že sa ešte v prvom polroku 2023 budú konať predčasné voľby.... Príspevok Draxler: „Vládnutie po voľbách bude ťažké a záchrana pred spoločenským rozpadom si vyžiada veľa energie“ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Draxler: „Vládnutie po voľbách bude ťažké a záchrana pred spoločenským rozpadom si vyžiada veľa energie“

Bratislava 22. decembra 2022 (HSP/Foto: TASR – Jaroslav Novák)   Niekoľko dní po páde vlády Eduarda Hegera stále nie je jasné, ako sa politická situácia na Slovensku v nasledujúcich mesiacoch vyvinie. Prezidentka Čaputová odvolanému premiérovi povedala, aby sa strany do konca januára dohodli tak, že sa ešte v prvom polroku 2023 budú konať predčasné voľby....

Príspevok Draxler: „Vládnutie po voľbách bude ťažké a záchrana pred spoločenským rozpadom si vyžiada veľa energie“ zobrazený najskôr Hlavné správy.