Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí

Bratislava 17. júla 2023 (HSP/Pravnelisty/Foto:Facebook/Najvyšší súd Slovenskej republiky)   Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí Európska komisia /ďalej v texte aj EK/ aj tento rok vydala svoju Správu o právnom štáte v jednotlivých krajinách. Najskôr si dovolím pár krátkych postrehov, a potom si… Príspevok Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí

Bratislava 17. júla 2023 (HSP/Pravnelisty/Foto:Facebook/Najvyšší súd Slovenskej republiky)   Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí Európska komisia /ďalej v texte aj EK/ aj tento rok vydala svoju Správu o právnom štáte v jednotlivých krajinách. Najskôr si dovolím pár krátkych postrehov, a potom si…

Príspevok Správa o právnom štáte Európskej komisie k majetkom sudcov Slovenskej a Českej republiky. Prečo tam niečo nesedí zobrazený najskôr Hlavné správy.