Zoufalí Globalisté už vytáhli dokonce i Buddhu na podporu krachujícího green dealu

www.slovanskenoviny.sk/rss Evropská veřejnost začíná hromadně odmítat green deal a s ním spojenou chudobu a islamizaci jejich... Príspevok Zoufalí Globalisté už vytáhli dokonce i Buddhu na podporu krachujícího green dealu je zobrazený ako prvý na .

Zoufalí Globalisté už vytáhli dokonce i Buddhu na podporu krachujícího green dealu

www.slovanskenoviny.sk/rss

Evropská veřejnost začíná hromadně odmítat green deal a s ním spojenou chudobu a islamizaci jejich kontinentu. To pochopitelně vyděsilo globální finanční oligarchii, neb Evropa ještě není nevratně zničena.

Stále by bylo možné obnovit krachující evropský průmysl, zlepšit uměle ničené školství, zastavit masovou imigraci…

Globalisté proto vytáhli do nové ofenzívy. tantokrát se nestydí nasadit ani chudáka histororického Buddhu. Prý by podporoval green deal a chudobu. Cílem buddhismu je údajně být šťastný s minimem prostředků.

Cílem buddhismu je ale zcela něco jiného, jde o dosažení trvalých stavů, které nemají s vnějšími podmínkami nic společného. Dobrý buddhista může být naopak velmi bohatý a není to v rozporu s dharmou – učením Buddhy.

Škoda, že globální elity sami nejdou příkladem. Proč nežije z minima rod Rothschildů, Baruchů, Goldsmithsů a dalších? Je snad chudoba dobrá jen pro ty ostatní a pro samozvané vyvolené to neplatí. Ti mají naopak vlastnit všechen majetek světa?!

Děkujeme, ale o takový svět nemáme zájem!

/ Česká věc /

Príspevok Zoufalí Globalisté už vytáhli dokonce i Buddhu na podporu krachujícího green dealu je zobrazený ako prvý na .