ŠTS: Proces v kauze Dobytkár trvá už 16 mesiacov, vykonávajú sa listinné dôkazy

Banská Bystrica 20. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)   Vykonávaním listinných dôkazov pokračoval v utorok na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, proces v korupčnej kauze Dobytkár, ktorá sa týka rozsiahlej trestnej činnosti v Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA) v súvislosti s prideľovaním agrodotácií. Hlavné pojednávanie je stále pri dôkazoch prokuratúry,… Príspevok ŠTS: Proces v kauze Dobytkár trvá už 16 mesiacov, vykonávajú sa listinné dôkazy zobrazený najskôr Hlavné správy.

ŠTS: Proces v kauze Dobytkár trvá už 16 mesiacov, vykonávajú sa listinné dôkazy

Banská Bystrica 20. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)   Vykonávaním listinných dôkazov pokračoval v utorok na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, proces v korupčnej kauze Dobytkár, ktorá sa týka rozsiahlej trestnej činnosti v Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA) v súvislosti s prideľovaním agrodotácií. Hlavné pojednávanie je stále pri dôkazoch prokuratúry,…

Príspevok ŠTS: Proces v kauze Dobytkár trvá už 16 mesiacov, vykonávajú sa listinné dôkazy zobrazený najskôr Hlavné správy.