Smer-SD: “Prečo nebola vyšetrovaná táto verzia vraždy novinára?” Tvrdé slová na adresu Lipšica

Bratislava 25. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Strana Smer-SD spochybňuje vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka. Polícia sa podľa nej nezaoberala podozreniami o možnom zapojení daňových podvodníkov, o ktorých Kuciak písal. Predseda strany a poslanec Národnej rady SR Robert Fico a člen predsedníctva Robert Kaliňák o tom informovali na štvrtkovej tlačovej… Príspevok Smer-SD: “Prečo nebola vyšetrovaná táto verzia vraždy novinára?” Tvrdé slová na adresu Lipšica zobrazený najskôr Hlavné správy.

Smer-SD: “Prečo nebola vyšetrovaná táto verzia vraždy novinára?” Tvrdé slová na adresu Lipšica

Bratislava 25. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Strana Smer-SD spochybňuje vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka. Polícia sa podľa nej nezaoberala podozreniami o možnom zapojení daňových podvodníkov, o ktorých Kuciak písal. Predseda strany a poslanec Národnej rady SR Robert Fico a člen predsedníctva Robert Kaliňák o tom informovali na štvrtkovej tlačovej…

Príspevok Smer-SD: “Prečo nebola vyšetrovaná táto verzia vraždy novinára?” Tvrdé slová na adresu Lipšica zobrazený najskôr Hlavné správy.