Od stredy sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach, potrvajú do 8. júna. Dôvodom je Globsec

Bratislava 21. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Od stredy 24. mája sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach SR s Rakúskom, Maďarskom, Poľskom, Českom a na medzinárodných letiskách. Potrvajú do 8. júna. Cieľom je zaistenie bezpečnosti počas konania sa konferencie Globsec 2023 Bratislava Forum "Pre zrýchlenie procesu hraničnej kontroly odporúčame všetkým… Príspevok Od stredy sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach, potrvajú do 8. júna. Dôvodom je Globsec zobrazený najskôr Hlavné správy.

Od stredy sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach, potrvajú do 8. júna. Dôvodom je Globsec

Bratislava 21. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Od stredy 24. mája sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach SR s Rakúskom, Maďarskom, Poľskom, Českom a na medzinárodných letiskách. Potrvajú do 8. júna. Cieľom je zaistenie bezpečnosti počas konania sa konferencie Globsec 2023 Bratislava Forum "Pre zrýchlenie procesu hraničnej kontroly odporúčame všetkým…

Príspevok Od stredy sa dočasne obnovia kontroly na hraniciach, potrvajú do 8. júna. Dôvodom je Globsec zobrazený najskôr Hlavné správy.