Školskí odborári vyzvali prezidentku, aby sa pre tretiu hodinu TV obrátila na ÚS

Bratislava 22. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Odborový zväz školstva negatívne vníma prijatie novely školského zákona, ktorým sa zavádza tretia hodina telesnej výchovy (TV) v základných školách. Spoločne s prezidentom Zväzu školských asociácií a združení Pavelom Sadloňom a prezidentkou Združenia základných škôl Slovenska Evou Horníkovou vyzývajú prezidentku SR,… Príspevok Školskí odborári vyzvali prezidentku, aby sa pre tretiu hodinu TV obrátila na ÚS zobrazený najskôr Hlavné správy.

Školskí odborári vyzvali prezidentku, aby sa pre tretiu hodinu TV obrátila na ÚS

Bratislava 22. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Odborový zväz školstva negatívne vníma prijatie novely školského zákona, ktorým sa zavádza tretia hodina telesnej výchovy (TV) v základných školách. Spoločne s prezidentom Zväzu školských asociácií a združení Pavelom Sadloňom a prezidentkou Združenia základných škôl Slovenska Evou Horníkovou vyzývajú prezidentku SR,…

Príspevok Školskí odborári vyzvali prezidentku, aby sa pre tretiu hodinu TV obrátila na ÚS zobrazený najskôr Hlavné správy.