Šimečka dostal výprask už aj z Česka

www.slovanskenoviny.sk/rss Na protesty Michala Šimečku, jeho Progresívneho Slovenska a sfanatizovaných adorantov si Slovensko pomaly zvyká tak,... Príspevok Šimečka dostal výprask už aj z Česka je zobrazený ako prvý na .

Šimečka dostal výprask už aj z Česka

www.slovanskenoviny.sk/rss

Na protesty Michala Šimečku, jeho Progresívneho Slovenska a sfanatizovaných adorantov si Slovensko pomaly zvyká tak, ako už automaticky vníma kolobeh dňa a noci. Teraz však narazila kosa na kameň a švihla rovno z Českej republiky.

Je to zjavné dokonca na samotnom statuse predsedu protestantských progresívcov, konkrétne z komentárov pod ďalším z toxických výlevov Michala Šimečku.

Je jedno, akú tému vyberrieme, Šimečka protestuje proti všetkému. Tentoraz to zas boli jeho výkriky na tému zrušenia RTVS. Klasika, „Ak, tak“… znejú Šimečkove vyhrážky, tentoraz adresované prezidentovi. (S ktorým tak veľmi chcel po voľbách do koalície.)

Lenže, dostal to od čitateľov priamo na „solar“

Citujeme dva komentáre za všetky.

Pani Helena (podpísaná)

Pane Šimečko,promiňte ale musím se smát.V Česku pětikoalice zadupává opozici ve všem do země.Pětikoalice ovládá Parlament,Senát,Prezidenta,Ústavní soud a veškerá media. No a vy se s těmito našimi představiteli tááák milujete. Máte to v sobě nějak podivně nastavené.U nás je to podle vás OK a u vás ne?

Pán Ivan (podpísaný)

Pani Helena, krásne ste to vystihli. Ukážkový príklad pokrytectva celej RS ( Regresívne Slovensko – taký by mal byť ich pravý názov).

/ hlavnydennik.sk /

Príspevok Šimečka dostal výprask už aj z Česka je zobrazený ako prvý na .