Ruské hypersonické útoky na ukrajinské rakety Patriot pravdepodobne spôsobili aj obete na životoch

Kyjev 25. mája 2023 (HSP/Foto:Twitter@ZentraleV)   16. mája v rámci širokého spektra útokov na ciele v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev ruské stíhačky MiG-31K odpálili balistické rakety Kh-47M2 Kinžal, ktoré boli namierené proti ukrajinským systémom protivzdušnej obrany Patriot. Patrioty, ktoré boli nedávno dodané z Nemecka a Spojených štátov, sú považované za… Príspevok Ruské hypersonické útoky na ukrajinské rakety Patriot pravdepodobne spôsobili aj obete na životoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ruské hypersonické útoky na ukrajinské rakety Patriot pravdepodobne spôsobili aj obete na životoch

Kyjev 25. mája 2023 (HSP/Foto:Twitter@ZentraleV)   16. mája v rámci širokého spektra útokov na ciele v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev ruské stíhačky MiG-31K odpálili balistické rakety Kh-47M2 Kinžal, ktoré boli namierené proti ukrajinským systémom protivzdušnej obrany Patriot. Patrioty, ktoré boli nedávno dodané z Nemecka a Spojených štátov, sú považované za…

Príspevok Ruské hypersonické útoky na ukrajinské rakety Patriot pravdepodobne spôsobili aj obete na životoch zobrazený najskôr Hlavné správy.