Remišová priblížila najväčšiu výzvu v roku 2023. Heger: Mám jasnú predstavu a víziu

Bratislava 3. januára (HSP/Facebook/Foto: Facebook)   Premiér Eduard Heger dnes uverejnil status, v ktorom tvrdí, že budúcnosť Slovenska je spájanie, nie rozdeľovanie. Štvavé kampane proti, prokurátorom, liberálom či konzervatívcom, LGBTI+, Rómom, aktivistom či mimovládnym organizáciám je vraj len hľadaním nepriateľa tam, kde nie je. Uviedol taktiež novú víziu a predstavu, čo by pre Slovensko chcel.... Príspevok Remišová priblížila najväčšiu výzvu v roku 2023. Heger: Mám jasnú predstavu a víziu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Remišová priblížila najväčšiu výzvu v roku 2023. Heger: Mám jasnú predstavu a víziu

Bratislava 3. januára (HSP/Facebook/Foto: Facebook)   Premiér Eduard Heger dnes uverejnil status, v ktorom tvrdí, že budúcnosť Slovenska je spájanie, nie rozdeľovanie. Štvavé kampane proti, prokurátorom, liberálom či konzervatívcom, LGBTI+, Rómom, aktivistom či mimovládnym organizáciám je vraj len hľadaním nepriateľa tam, kde nie je. Uviedol taktiež novú víziu a predstavu, čo by pre Slovensko chcel....

Príspevok Remišová priblížila najväčšiu výzvu v roku 2023. Heger: Mám jasnú predstavu a víziu zobrazený najskôr Hlavné správy.