SLeK: Rozvoj, kvalita a financovanie farmaceutických služieb sa dlhodobo nerieši

Bratislava 3. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Najväčším negatívom roka 2022 je dlhodobé neriešenie rozvoja, kvality a financovania farmaceutických služieb. Zásadne v nich zaostávame za vyspelým svetom. Pre TASR to zhodnotil prezident Slovenskej lekárnickej komory (SLeK) Ondrej Sukeľ “Objem verejných zdrojov prichádzajúcich do lekárenstva dnes nepostačuje ani na mzdy farmaceutov. Ak sa ako spoločnosť rozhodneme,... Príspevok SLeK: Rozvoj, kvalita a financovanie farmaceutických služieb sa dlhodobo nerieši zobrazený najskôr Hlavné správy.

SLeK: Rozvoj, kvalita a financovanie farmaceutických služieb sa dlhodobo nerieši

Bratislava 3. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Najväčším negatívom roka 2022 je dlhodobé neriešenie rozvoja, kvality a financovania farmaceutických služieb. Zásadne v nich zaostávame za vyspelým svetom. Pre TASR to zhodnotil prezident Slovenskej lekárnickej komory (SLeK) Ondrej Sukeľ “Objem verejných zdrojov prichádzajúcich do lekárenstva dnes nepostačuje ani na mzdy farmaceutov. Ak sa ako spoločnosť rozhodneme,...

Príspevok SLeK: Rozvoj, kvalita a financovanie farmaceutických služieb sa dlhodobo nerieši zobrazený najskôr Hlavné správy.