Rebelujúce krídlo v OĽaNO prezradilo, či podporia novelu ústavy a voľby v septembri

Bratislava 25. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian )   Nezaradení poslanci okolo Kristiána Čekovského z tzv. Občiansko-demokratickej platformy odmietajú pokusy na zmenu dohôd, ktoré sa uplynulé dni dosiahli medzi predstaviteľmi bývalej štvorkoalície. Podporia septembrový termín predčasných volieb. Dodajú aj hlasy na schválenie novely Ústavy SR v súvislosti s predčasnými… Príspevok Rebelujúce krídlo v OĽaNO prezradilo, či podporia novelu ústavy a voľby v septembri zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rebelujúce krídlo v OĽaNO prezradilo, či podporia novelu ústavy a voľby v septembri

Bratislava 25. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian )   Nezaradení poslanci okolo Kristiána Čekovského z tzv. Občiansko-demokratickej platformy odmietajú pokusy na zmenu dohôd, ktoré sa uplynulé dni dosiahli medzi predstaviteľmi bývalej štvorkoalície. Podporia septembrový termín predčasných volieb. Dodajú aj hlasy na schválenie novely Ústavy SR v súvislosti s predčasnými…

Príspevok Rebelujúce krídlo v OĽaNO prezradilo, či podporia novelu ústavy a voľby v septembri zobrazený najskôr Hlavné správy.