Akceptovala prezidentka žiadosť Lengvarského o odchod z čela rezortu? Matovič: Končí, lebo dokorán otvoril dvere istej…

Bratislava 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann ) Aktualizované 2. marca 2023 o 17:11 Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO) nebude podľa vlastných slov pracovať pod tlakom v prostredí, ktoré je škodlivé, plné politickej korupcie a neskúsenosti. Prezidentka SR Zuzana Čaputová preto akceptovala žiadosť dočasne povereného ministra zdravotníctva o odchod z čela rezortu.… Príspevok Akceptovala prezidentka žiadosť Lengvarského o odchod z čela rezortu? Matovič: Končí, lebo dokorán otvoril dvere istej… zobrazený najskôr Hlavné správy.

Akceptovala prezidentka žiadosť Lengvarského o odchod z čela rezortu? Matovič: Končí, lebo dokorán otvoril dvere istej…

Bratislava 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann ) Aktualizované 2. marca 2023 o 17:11 Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO) nebude podľa vlastných slov pracovať pod tlakom v prostredí, ktoré je škodlivé, plné politickej korupcie a neskúsenosti. Prezidentka SR Zuzana Čaputová preto akceptovala žiadosť dočasne povereného ministra zdravotníctva o odchod z čela rezortu.…

Príspevok Akceptovala prezidentka žiadosť Lengvarského o odchod z čela rezortu? Matovič: Končí, lebo dokorán otvoril dvere istej… zobrazený najskôr Hlavné správy.