ANS: Financie určené na Rázsochy by sa mali rozdeliť spravodlivo, nie ideologicky

Bratislava 8. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Financie z plánu obnovy, pôvodne určené na výstavbu bratislavskej nemocnice Rázsochy, by sa mali rozdeliť spravodlivo a s ohľadom na realizovateľnosť projektov, nie ideologicky. Uviedla to Asociácia nemocníc Slovenska (ANS), ktorá vyzýva vládu aj Ministerstvo zdravotníctva SR, aby pri prerozdelení zdrojov nepostupovali diskriminačne… Príspevok ANS: Financie určené na Rázsochy by sa mali rozdeliť spravodlivo, nie ideologicky zobrazený najskôr Hlavné správy.

ANS: Financie určené na Rázsochy by sa mali rozdeliť spravodlivo, nie ideologicky

Bratislava 8. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Financie z plánu obnovy, pôvodne určené na výstavbu bratislavskej nemocnice Rázsochy, by sa mali rozdeliť spravodlivo a s ohľadom na realizovateľnosť projektov, nie ideologicky. Uviedla to Asociácia nemocníc Slovenska (ANS), ktorá vyzýva vládu aj Ministerstvo zdravotníctva SR, aby pri prerozdelení zdrojov nepostupovali diskriminačne…

Príspevok ANS: Financie určené na Rázsochy by sa mali rozdeliť spravodlivo, nie ideologicky zobrazený najskôr Hlavné správy.