Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok. Dva možné scenáre udalosti v Rusku

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergey Guneev, Sputnik, Kremlin Pool Photo)   Zdroj z ruskej vlády pre denník Washington Post uviedol, že Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok Hoci ruský prezident nedávno vyhlásil, že je otvorený mierovým rokovaniam, o niekoľko dní neskôr Rusko podniklo ďalší masívny raketový útok, ktorý prerušil dodávky elektriny... Príspevok Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok. Dva možné scenáre udalosti v Rusku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok. Dva možné scenáre udalosti v Rusku

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergey Guneev, Sputnik, Kremlin Pool Photo)   Zdroj z ruskej vlády pre denník Washington Post uviedol, že Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok Hoci ruský prezident nedávno vyhlásil, že je otvorený mierovým rokovaniam, o niekoľko dní neskôr Rusko podniklo ďalší masívny raketový útok, ktorý prerušil dodávky elektriny...

Príspevok Putin je pripravený rokovať so Západom len za vlastných podmienok. Dva možné scenáre udalosti v Rusku zobrazený najskôr Hlavné správy.