Prieskum Financial Times medzi ekonómami: predpovedajú vyššiu nezamestnanosť a pád cien nehnuteľností

Bratislava 29. decembra 2022 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Podľa prieskumu Financial Times medzi ekonómami sa ekonomika eurozóny v budúcom roku zmenší, pretože vysoká inflácia a potenciálny nedostatok energie budú ťahať nadol produkciu a spôsobia zvrat v situácii na trhu práce Takmer 90 % z 37 ekonómov oslovených v prieskume FT uviedlo, že podľa nich sa zóna jednotnej... Príspevok Prieskum Financial Times medzi ekonómami: predpovedajú vyššiu nezamestnanosť a pád cien nehnuteľností zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prieskum Financial Times medzi ekonómami: predpovedajú vyššiu nezamestnanosť a pád cien nehnuteľností

Bratislava 29. decembra 2022 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Podľa prieskumu Financial Times medzi ekonómami sa ekonomika eurozóny v budúcom roku zmenší, pretože vysoká inflácia a potenciálny nedostatok energie budú ťahať nadol produkciu a spôsobia zvrat v situácii na trhu práce Takmer 90 % z 37 ekonómov oslovených v prieskume FT uviedlo, že podľa nich sa zóna jednotnej...

Príspevok Prieskum Financial Times medzi ekonómami: predpovedajú vyššiu nezamestnanosť a pád cien nehnuteľností zobrazený najskôr Hlavné správy.