Protislovenský denník ťahá Slovensko do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére, reaguje premiér

Bratislava 20. decembra 2023 (HSP/Facebook/Foto: TASR - Martin Baumann)   Premiér Robert Fico (Smer-SSD) prostredníctvom sociálnej siete reaguje na rozhovor, ktorý len včera zverejnil Denník N. Myslí si, že to, čo dnes robia protislovenské médiá je hrubou urážkou autority a vzdelania Denník N včera zverejnil rozhovor so študentom Právnickej fakulty… Príspevok Protislovenský denník ťahá Slovensko do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére, reaguje premiér zobrazený najskôr Hlavné správy.

Protislovenský denník ťahá Slovensko do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére, reaguje premiér

Bratislava 20. decembra 2023 (HSP/Facebook/Foto: TASR - Martin Baumann)   Premiér Robert Fico (Smer-SSD) prostredníctvom sociálnej siete reaguje na rozhovor, ktorý len včera zverejnil Denník N. Myslí si, že to, čo dnes robia protislovenské médiá je hrubou urážkou autority a vzdelania Denník N včera zverejnil rozhovor so študentom Právnickej fakulty…

Príspevok Protislovenský denník ťahá Slovensko do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére, reaguje premiér zobrazený najskôr Hlavné správy.