Prezidentka prijala predstaviteľov občianskej spoločnosti z vyše 50 organizácií

Bratislava 16. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Prezidentka Zuzana Čaputová prijala v pondelok v Prezidentskom paláci v rámci novoročných prijatí predstaviteľov občianskej spoločnosti. Na stretnutí s prezidentkou sa zúčastnili zástupcovia vyše 50 mimovládnych organizácií. Poďakovala im za obhajobu verejného záujmu, za pomoc pri obrane demokracie, ako aj za pomoc pre ľudí, ktorí sa ocitli v... Príspevok Prezidentka prijala predstaviteľov občianskej spoločnosti z vyše 50 organizácií zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka prijala predstaviteľov občianskej spoločnosti z vyše 50 organizácií

Bratislava 16. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Prezidentka Zuzana Čaputová prijala v pondelok v Prezidentskom paláci v rámci novoročných prijatí predstaviteľov občianskej spoločnosti. Na stretnutí s prezidentkou sa zúčastnili zástupcovia vyše 50 mimovládnych organizácií. Poďakovala im za obhajobu verejného záujmu, za pomoc pri obrane demokracie, ako aj za pomoc pre ľudí, ktorí sa ocitli v...

Príspevok Prezidentka prijala predstaviteľov občianskej spoločnosti z vyše 50 organizácií zobrazený najskôr Hlavné správy.