Protest v Bruseli aj za účasti slovenských farmárov: Naozaj chcú spraviť zo Slovenska nesvojprávnu zem?!

Bratislava 23. mája 2023 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Europoslanec Milan Uhrík (Republika) informoval o proteste farmárov, ktorý sa koná v Bruseli. Podľa jeho slov, farmári, vrátane tých zo Slovenska, prišli vyjadriť nesúhlas s obnovení dovozu ukrajinskej pšenice  K obnoveniu dodávok by malo dôjsť podľa slov europoslanca "zhruba o dva týždne". Okrem… Príspevok Protest v Bruseli aj za účasti slovenských farmárov: Naozaj chcú spraviť zo Slovenska nesvojprávnu zem?! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Protest v Bruseli aj za účasti slovenských farmárov: Naozaj chcú spraviť zo Slovenska nesvojprávnu zem?!

Bratislava 23. mája 2023 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Europoslanec Milan Uhrík (Republika) informoval o proteste farmárov, ktorý sa koná v Bruseli. Podľa jeho slov, farmári, vrátane tých zo Slovenska, prišli vyjadriť nesúhlas s obnovení dovozu ukrajinskej pšenice  K obnoveniu dodávok by malo dôjsť podľa slov europoslanca "zhruba o dva týždne". Okrem…

Príspevok Protest v Bruseli aj za účasti slovenských farmárov: Naozaj chcú spraviť zo Slovenska nesvojprávnu zem?! zobrazený najskôr Hlavné správy.