Hlavné mesto vyzýva poslancov NR SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii

Bratislava 23. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Hlavné mesto vyzýva poslancov Národnej rady (NR) SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii. Samosprávam by priniesla jednoduchšie a efektívnejšie kontroly bezpečnosti na cestách, mestským a obecným políciám účinnejšie zabezpečenie verejného poriadku i širšie právomoci. Výzvu do parlamentu adresoval v utorok primátor… Príspevok Hlavné mesto vyzýva poslancov NR SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii zobrazený najskôr Hlavné správy.

Hlavné mesto vyzýva poslancov NR SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii

Bratislava 23. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Hlavné mesto vyzýva poslancov Národnej rady (NR) SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii. Samosprávam by priniesla jednoduchšie a efektívnejšie kontroly bezpečnosti na cestách, mestským a obecným políciám účinnejšie zabezpečenie verejného poriadku i širšie právomoci. Výzvu do parlamentu adresoval v utorok primátor…

Príspevok Hlavné mesto vyzýva poslancov NR SR na prijatie novely zákona o obecnej polícii zobrazený najskôr Hlavné správy.