Prezidentka si to zase neodpustila. Výročie SNP zneužila na aktuálne politické hry, tvrdí exminister

Bratislava/Banská Bystrica 29. augusta (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ani dnes nie je možné s definitívnou platnosťou konštatovať, že slobodu a demokraciu už nič nemôže ohroziť. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová v príhovore počas slávnostného galavečera v Banskej Bystrici pri príležitosti 79. výročia Slovenského národného povstania (SNP). Povstanie vníma ako zápas za… Príspevok Prezidentka si to zase neodpustila. Výročie SNP zneužila na aktuálne politické hry, tvrdí exminister zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka si to zase neodpustila. Výročie SNP zneužila na aktuálne politické hry, tvrdí exminister

Bratislava/Banská Bystrica 29. augusta (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ani dnes nie je možné s definitívnou platnosťou konštatovať, že slobodu a demokraciu už nič nemôže ohroziť. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová v príhovore počas slávnostného galavečera v Banskej Bystrici pri príležitosti 79. výročia Slovenského národného povstania (SNP). Povstanie vníma ako zápas za…

Príspevok Prezidentka si to zase neodpustila. Výročie SNP zneužila na aktuálne politické hry, tvrdí exminister zobrazený najskôr Hlavné správy.