Prezidentka: Odkaz Petőfiho, hodnoty slobody a demokracie, je potrebné kultivovať

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Zuzana Čaputová)   Súčasnosť ukazuje, že odkaz uhorského revolučného básnika Sándora Petőfiho a jeho spolubojovníkov, teda hodnoty slobody a demokracie, je potrebné neustále kultivovať a chrániť pred prípadným ohrozením. Na sociálnej sieti to vyhlásila prezidentka SR Zuzana Čaputová pri príležitosti výročia revolúcie a boja za slobodu… Príspevok Prezidentka: Odkaz Petőfiho, hodnoty slobody a demokracie, je potrebné kultivovať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka: Odkaz Petőfiho, hodnoty slobody a demokracie, je potrebné kultivovať

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Zuzana Čaputová)   Súčasnosť ukazuje, že odkaz uhorského revolučného básnika Sándora Petőfiho a jeho spolubojovníkov, teda hodnoty slobody a demokracie, je potrebné neustále kultivovať a chrániť pred prípadným ohrozením. Na sociálnej sieti to vyhlásila prezidentka SR Zuzana Čaputová pri príležitosti výročia revolúcie a boja za slobodu…

Príspevok Prezidentka: Odkaz Petőfiho, hodnoty slobody a demokracie, je potrebné kultivovať zobrazený najskôr Hlavné správy.