Nigel Farage slibuje v případě výhry boj proti WEF, WHO i CBDC

www.slovanskenoviny.sk/rss Již za pár týdnů čekají Velkou Británii předčasné volby. Aktuálně jsou jasně ve vedení labouristé,... Príspevok Nigel Farage slibuje v případě výhry boj proti WEF, WHO i CBDC je zobrazený ako prvý na .

Nigel Farage slibuje v případě výhry boj proti WEF, WHO i CBDC

www.slovanskenoviny.sk/rss

Již za pár týdnů čekají Velkou Británii předčasné volby. Aktuálně jsou jasně ve vedení labouristé, nicméně bez šance není ani Nigel Farage se svojí Reformou.

Mezitím konzervativci klesají a jejich voliči přechází právě k Reformě, která se již stala druhou nejsilnější stranou. To je nevídané, ve Velké Británii to bylo vždy o boji mezi labouristy a konzervativci.

Nyní jsou však v popředí proislámští, ultralevicoví, promigrační, klimaalarmističtí a woke labouristé, jejichž lídr je významným členem WEF. Jsou tedy přímo odrazem současného systému a jejich výhra bude znamenat jeho utužení.

A co víc, labouristé si dokonce přejí opětovný návrat Velké Británie do EU.

Proti nim jdou konzervativci, kteří jsou jen mírnější verzí téhož a především Reforma, tedy strana Nigela Farage. Ta již v preferencích překročila konzervativce, ale labouristy zatím zdaleka nedotáhla.

Pokud jste sledovali dění ve světě za covidismu, pak víte, že Farage, otec Brexitu, byl od samého počátku nejen odpůrcem restrikcí, ale i nuceného očkování. Dlouhodobě také bojuje za přísné střežení hranic a proti „woke“ agendě.

Tento týden představila Reforma Nigela Farage svůj volební program.

Co v něm je?

Reforma chce legislativou narušit „extremistické síly, které se snaží podkopat náš způsob života.“ Tím má samozřejmě na mysli různé šiřitele woke agendy, která je ve Velké Británii poměrně tvrdě prosazována, ale také muslimské fundamentalisty, kteří si přebírají vedení jednotlivých měst.

Pokud se strana dostane k moci, chce čelit vlivu Světového ekonomického fóra a do 100 dnů opustit WHO, pokud nebudou provedeny zásadní reformy. Strana je také vehementně proti pandemické smlouvě a CBDC a nechce bezhotovostní společnost.

Reforma chce skoncovat s levicovými předsudky a politicky korektní ideologií, které ohrožují osobní svobodu a demokracii. Strana chce také přestat financovat univerzity, které podkopávají svobodu projevu.

Čistá nula jde do koše, což znamená, že zákaz benzinových a naftových aut bude smeten ze stolu. Čistá nula způsobila, že naše náklady na energie prudce vzrostly, uvedla strana.

Výsledek: lidé chudnou, častěji jsou ponecháni na holičkách, průmysl mizí a pohonné hmoty se stávají nedostupnými.

Reforma je silným zastáncem čisté jaderné energetiky a chce v Británii stavět malé reaktory. Strana také slibuje, že výrazně podpoří zemědělský sektor a podpoří zemědělce při zajišťování potravin.

Místo toho, aby platila farmářům za to, že skončí nebo nebudou nic pěstovat, chce jim Farageova strana pomoci farmařit a prodávat jejich produkty přímo lidem.

Celý 28stránkový manifest s názvem „Naše smlouva s vámi“ si můžete přečíst zde.

Na závěr jen dodávám, že ani Reforma nebude 100% antiglobalistická a ideální, nicméně z toho, co se Velké Británii nabízí (labouristé, konzervativci a Reforma), je to zdaleka nejpřijatelnější možnost volby.

V zemi jsou i jiné, skutečně tvrdě antiglobalistické síly, ale ty při stávajícím stavu hluboce spící většinové společnosti nemají šanci nejen ve Spojeném království, ale ani nikde jinde v Evropě.

Nakonec, například u nás by neměl antiglobalistický program, jaký nabízí Reforma, šanci. Zde voliči stále v drtivé většině upřednostňují roky prověřené loutky, které nabízí nulovou změnu…

/ necenzurovanapravda.cz /

Príspevok Nigel Farage slibuje v případě výhry boj proti WEF, WHO i CBDC je zobrazený ako prvý na .