Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine ovplyvňuje šport. Bieloruska Sobolenková prehovorila

Indian Wells 18. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Mark J. Terrill)   Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine nepociťujú na profesionálnych okruhoch len ukrajinskí hráči, uviedla bieloruská tenistka Aryna Sobolenková. Jej vyjadrenie prišlo krátko po tom, ako sa téma dostala na pretras pre odstúpenie Ukrajinky Lesie Curenkovej z ich plánovaného vzájomného zápasu v… Príspevok Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine ovplyvňuje šport. Bieloruska Sobolenková prehovorila zobrazený najskôr Hlavné správy.

Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine ovplyvňuje šport. Bieloruska Sobolenková prehovorila

Indian Wells 18. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Mark J. Terrill)   Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine nepociťujú na profesionálnych okruhoch len ukrajinskí hráči, uviedla bieloruská tenistka Aryna Sobolenková. Jej vyjadrenie prišlo krátko po tom, ako sa téma dostala na pretras pre odstúpenie Ukrajinky Lesie Curenkovej z ich plánovaného vzájomného zápasu v…

Príspevok Napätie vyplývajúce z vojny na Ukrajine ovplyvňuje šport. Bieloruska Sobolenková prehovorila zobrazený najskôr Hlavné správy.