Plačúci Bolsonaro odchádza z Brazílie do USA a vyhýba sa odovzdaniu prezidentského úradu

Bratislava 31. decembra 2022 (HSP/TRT World/Foto: AP-Eraldo Peres)   Kontroverzný krajne pravicový líder odovzdáva moc svojmu viceprezidentovi Hamiltonovi Mouraovi a opúšťa krajinu pred nedeľňajšou inauguráciou svojho nástupcu Lulu da Silvu, informuje portál TRT World Odchádzajúci brazílsky prezident Jair Bolsonaro opustil krajinu dva dni pred inauguráciou svojho nástupcu a krátko po tom, ako sa s plačom... Príspevok Plačúci Bolsonaro odchádza z Brazílie do USA a vyhýba sa odovzdaniu prezidentského úradu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Plačúci Bolsonaro odchádza z Brazílie do USA a vyhýba sa odovzdaniu prezidentského úradu

Bratislava 31. decembra 2022 (HSP/TRT World/Foto: AP-Eraldo Peres)   Kontroverzný krajne pravicový líder odovzdáva moc svojmu viceprezidentovi Hamiltonovi Mouraovi a opúšťa krajinu pred nedeľňajšou inauguráciou svojho nástupcu Lulu da Silvu, informuje portál TRT World Odchádzajúci brazílsky prezident Jair Bolsonaro opustil krajinu dva dni pred inauguráciou svojho nástupcu a krátko po tom, ako sa s plačom...

Príspevok Plačúci Bolsonaro odchádza z Brazílie do USA a vyhýba sa odovzdaniu prezidentského úradu zobrazený najskôr Hlavné správy.