Najvýznamnejšie svetové spoločnosti strácajú miliardy. Pripravujú sa na stretnutie v Davose

Davos 16. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Obchodní lídri sa pripravujú na stretnutie v Davose, informuje Financial Times. Predpokladá sa, že tretina svetovej ekonomiky bude tento rok v recesii Niektoré z najväčších svetových spoločností čelia mnohomiliardovým odpisom z nedávnych akvizícií, keďže vlna obchodovania ustupuje novej ére ekonomickej neistoty a vyšších úrokových sadzieb. Keďže sa predpokladá, že... Príspevok Najvýznamnejšie svetové spoločnosti strácajú miliardy. Pripravujú sa na stretnutie v Davose zobrazený najskôr Hlavné správy.

Najvýznamnejšie svetové spoločnosti strácajú miliardy. Pripravujú sa na stretnutie v Davose

Davos 16. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Obchodní lídri sa pripravujú na stretnutie v Davose, informuje Financial Times. Predpokladá sa, že tretina svetovej ekonomiky bude tento rok v recesii Niektoré z najväčších svetových spoločností čelia mnohomiliardovým odpisom z nedávnych akvizícií, keďže vlna obchodovania ustupuje novej ére ekonomickej neistoty a vyšších úrokových sadzieb. Keďže sa predpokladá, že...

Príspevok Najvýznamnejšie svetové spoločnosti strácajú miliardy. Pripravujú sa na stretnutie v Davose zobrazený najskôr Hlavné správy.