Epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:Pixabay)   Masívna epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone a vážne ovplyvniť podnikanie spoločnosti Apple. K tomuto záveru dospel denník Financial Times po analýze vznikajúcej situácie V prvom rade ide o obrovskú montážnu továreň Foxconn v meste Zhengzhou, známom ako iPhone City. Chaos sa... Príspevok Epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone zobrazený najskôr Hlavné správy.

Epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:Pixabay)   Masívna epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone a vážne ovplyvniť podnikanie spoločnosti Apple. K tomuto záveru dospel denník Financial Times po analýze vznikajúcej situácie V prvom rade ide o obrovskú montážnu továreň Foxconn v meste Zhengzhou, známom ako iPhone City. Chaos sa...

Príspevok Epidémia kovidov v Číne by mohla viesť k systémovému narušeniu výroby smartfónov iPhone zobrazený najskôr Hlavné správy.