Naď prezradil, ktorá ďalšia krajina sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru SR

Budapešť/Bratislava 27. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR - Jaroslav Novák)   Maďarsko sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru Slovenskej republiky. Uviedol to dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) v piatok po stretnutí s maďarským rezortným kolegom Kristófom Szalayom-Bobrovniczkým v Budapešti Naď pripomenul, že od minulej jesene ochraňujú slovenský vzdušný priestor… Príspevok Naď prezradil, ktorá ďalšia krajina sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru SR zobrazený najskôr Hlavné správy.

Naď prezradil, ktorá ďalšia krajina sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru SR

Budapešť/Bratislava 27. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR - Jaroslav Novák)   Maďarsko sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru Slovenskej republiky. Uviedol to dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) v piatok po stretnutí s maďarským rezortným kolegom Kristófom Szalayom-Bobrovniczkým v Budapešti Naď pripomenul, že od minulej jesene ochraňujú slovenský vzdušný priestor…

Príspevok Naď prezradil, ktorá ďalšia krajina sa zapojí do ochrany vzdušného priestoru SR zobrazený najskôr Hlavné správy.