Ministerstvo zdravotníctva bude pokračovať v reforme pediatrickej starostlivosti

Bratislava 30. októbra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR bude pokračovať v začatej reforme pediatrickej starostlivosti. Deklarovala to nová ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) na sociálnej sieti. Privítala, že väčšina pediatrov stiahla výpovede z ambulantnej pohotovostnej služby "Stiahnutím výpovedí sa kritický personálny podstav pediatrov nevyriešil. Preto… Príspevok Ministerstvo zdravotníctva bude pokračovať v reforme pediatrickej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo zdravotníctva bude pokračovať v reforme pediatrickej starostlivosti

Bratislava 30. októbra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR bude pokračovať v začatej reforme pediatrickej starostlivosti. Deklarovala to nová ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) na sociálnej sieti. Privítala, že väčšina pediatrov stiahla výpovede z ambulantnej pohotovostnej služby "Stiahnutím výpovedí sa kritický personálny podstav pediatrov nevyriešil. Preto…

Príspevok Ministerstvo zdravotníctva bude pokračovať v reforme pediatrickej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.