Naď: Občan bol v Rusku prebrať finančné zdroje v prospech politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb

Bratislava 28. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Najvyšší ústavní činitelia dostali zo zahraničia spravodajskú informáciu o snahe zmanipulovať voľby zo strany Ruska. V relácii Na telo TV Markíza to vyhlásil poslanec Národnej rady SR za mimoparlamentnú stranu Demokrati Jaroslav Naď, podľa ktorého mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu na manipuláciu volieb… Príspevok Naď: Občan bol v Rusku prebrať finančné zdroje v prospech politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb zobrazený najskôr Hlavné správy.

Naď: Občan bol v Rusku prebrať finančné zdroje v prospech politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb

Bratislava 28. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Najvyšší ústavní činitelia dostali zo zahraničia spravodajskú informáciu o snahe zmanipulovať voľby zo strany Ruska. V relácii Na telo TV Markíza to vyhlásil poslanec Národnej rady SR za mimoparlamentnú stranu Demokrati Jaroslav Naď, podľa ktorého mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu na manipuláciu volieb…

Príspevok Naď: Občan bol v Rusku prebrať finančné zdroje v prospech politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb zobrazený najskôr Hlavné správy.