MO: Firmy sa môžu hlásiť do programu NATO pre podporu inovácií v obrannom sektore

Bratislava 20. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Severoatlantická aliancia spúšťa pilotnú fázu svojho programu pre financovanie výskumu a vývoja startupov a malých firiem, ktorý môže výrazne pomôcť inovačnému potenciálu nových technológií. Vďaka projektu DIANA (Defence Innovation Accelerator for The North Atlantic) bude možné podporiť vývoj v oblasti umelej inteligencie, autonómnych systémov,… Príspevok MO: Firmy sa môžu hlásiť do programu NATO pre podporu inovácií v obrannom sektore zobrazený najskôr Hlavné správy.

MO: Firmy sa môžu hlásiť do programu NATO pre podporu inovácií v obrannom sektore

Bratislava 20. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Severoatlantická aliancia spúšťa pilotnú fázu svojho programu pre financovanie výskumu a vývoja startupov a malých firiem, ktorý môže výrazne pomôcť inovačnému potenciálu nových technológií. Vďaka projektu DIANA (Defence Innovation Accelerator for The North Atlantic) bude možné podporiť vývoj v oblasti umelej inteligencie, autonómnych systémov,…

Príspevok MO: Firmy sa môžu hlásiť do programu NATO pre podporu inovácií v obrannom sektore zobrazený najskôr Hlavné správy.