Migranti budú premiestnení z hotelov na vojenské základne a nepoužívané trajekty

Londýn 28. marca 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Twitter)   Britská vláda by mohla novú politiku oznámiť už budúci týždeň, informuje spravodajský portál REMIX News Britská vláda na budúci týždeň oznámi plány na ubytovanie migrantov na nepoužívaných trajektoch a vojenských základniach, čím sa pokúsi upustiť od doterajšej vládnej politiky využívania hotelových ubytovacích zariadení, ktorá… Príspevok Migranti budú premiestnení z hotelov na vojenské základne a nepoužívané trajekty zobrazený najskôr Hlavné správy.

Migranti budú premiestnení z hotelov na vojenské základne a nepoužívané trajekty

Londýn 28. marca 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Twitter)   Britská vláda by mohla novú politiku oznámiť už budúci týždeň, informuje spravodajský portál REMIX News Britská vláda na budúci týždeň oznámi plány na ubytovanie migrantov na nepoužívaných trajektoch a vojenských základniach, čím sa pokúsi upustiť od doterajšej vládnej politiky využívania hotelových ubytovacích zariadení, ktorá…

Príspevok Migranti budú premiestnení z hotelov na vojenské základne a nepoužívané trajekty zobrazený najskôr Hlavné správy.